ScanSpeeder

Çoklu Belge ve Fotoğraf Tarama Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.55 MB
  • Sürüm 1.4.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nitro Logic Inc.
ScanSpeeder; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde belge, döküman ve fotoğraflarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde taramanıza olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

ScanSpeeder; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde belge, doküman ve fotoğraflarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde taramanıza olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Oldukça sade ve kolay kullanıma sahip bir arayüz ile gelen yazılım ile tek bir tarayıcının içerisine sığdırabildiğiniz kadar fotoğraf veya doküman yerleştirebiliyor, daha sonra bu taranan belgelerin otomatik olarak tanımlanarak ayrı belgeler halinde kaydedilmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Sadece bir kaç fare tıklaması ile tüm tarama işlemlerinizi ikişer veya üçer belgeler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede arşivlerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Pek çok düzenleme seçenekleri ile birlikte gelen yazılım, belge veya fotoğraflarınızı eğri yerleştirdiğinizde bunları otomatik olarak düzeltiyor. Ayrıca fotoğraflarınız üzerine kalıcı yazılar eklemeniz mümkün.

Taranan büyük boyutlu belgelerinizi içerisinde bulunan optimizasyon aracı sayesinde kolaylıkla optimize ederek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Mevcut tarayıcılarınızı kullanarak belge, doküman ve fotoğraf tarama işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan ScanSpeeder yazılımını denemelisiniz.

ScanSpeeder indir